Kişinin sahip olduğu saçları zamanla çeşitli nedenlerle dökülebilmektedir. Bu dökülme, kişinin genetik bir yapısı nedeniyle gerçekleşebileceği gibi herhangi bir hastalık ya da ameliyat sonrasında da ortaya çıkabilmektedir. Dökülen ya da seyrekleşen saçların da doğal bir görüntüye kavuşması için doğru saç ekimi yöntemleri uygulanmalıdır. Doğru saç ekimi yöntemlerini, doğru uzman sağlıkçılar aracılığı ile uygulamak önemlidir. Saç ekimi yöntemleri arasında dünyada çok yaygın olarak kullanılan Fue yöntemi, etkili sonuçlar vermektedir. Fue yöntemi ile kafa derisinde herhangi bir kesi ya da ameliyat izi kesinlikle oluşmamaktadır. Bu yöntem, mikro bir cihaz aracılığı ile yerine getirilmektedir. Mikro cihazın ucunda yer alan iğne, işlem yapılan kafa derisinde herhangi bir yara oluşmasına izin vermemektedir. Ayrıca, saç ekimi fiyatları düşünüldüğünün aksine çok uygundur. İzmir saç ekimi fiyatları her bütçeye uygun bir yapıdadır. Doğru fiyat ve yüksek kalite sunan firmamız ile saç ekimi ihtiyacınızı karşılamaktayız. İzmir fue saç ekimi fiyatları denildiğinde piyasa da uygun ve kaliteli hizmet sunan merkezimiz ilk olarak akla gelmektedir.

İzmir Fue Saç Ekimi İşlemleri

Dünya genelinde çok yaygın olarak kullanılan Fue yönteminde, işlem yapılan alanda herhangi bir delik açılmamaktadır. İşlem öncesinde, donör bölge yani saç köklerinin alınması gereken bölge belirlenir. Bu bölgeden ne kadar sayıda greft alınacağı tespit edilir. Greft, içerisinde saç kökü barındıran doku parçaları demektir. Bu parçalar, saç ekimi için ihtiyaç duyulan alanın büyüklüğü ile yakından ilgilidir. Saç ekimi yapılacak alan büyükse, ihtiyaç duyulan greft sayısı da buna göre fazla olacaktır. Fue yönteminde lokal anestezi uygulanmaktadır. Donör olarak seçilen ense bölgesinden, ihtiyaç duyulan sayıda greft alınarak mikro cihaz aracılığı ile ekim işlemi gerçekleştirilmektedir. Fue tekniği 3-4 gün boyunca sürebilmektedir. Günde 1000 saç kökü 7-8 saatlik seanslarda ekilmektedir.

Yoğun operasyonlar sırasında kısa aralar verilebilmektedir. İzmir fue saç ekimi fiyatları konusunda çok makul fiyatlar sunan firmamız, işinin ehli uzmanları görevlendirmektedir. Titizlikle uygulanan saç ekimi yöntemi sonrasında da zamanla doğal bir saç görüntüsü ortaya çıkmaktadır. Saç ekimi sonrasında ekilen saçlar kısa süre sonra dökülmektedir. Dökülen saçların yerine de zamanla sağlam ve gür saçlar çıkmaktadır. Fue yöntemi uygulandıktan sonra işlem yapılan bölge 10 gün boyunca kuru tutulmalıdır.

İzmir Fue Saç Ekimi Fiyatları ve Farkımız

Saç ekimi konusunda en makul fiyatları yüksek kalite ile sunmaktayız. Piyasada işinin ehli uzmanları istihdam ederek saç ekimi konusunda fark yaratıyoruz. Saç ekimi titizlikle yapılması gereken bir iş olduğundan, bu ciddiyetle hizmet vermekteyiz. Saç ekiminde Fue tekniğini en doğru şekilde sunarak sizleri mutlu etmekteyiz. Fiyat konusunda piyasanın altında ve her bütçeye uygun fiyatlar sunarak farkımızı gösteriyoruz. Saç ekimi işlemi ciddi bir işlem olduğundan sizleri saç ekimi merkezimize bekliyoruz.

Dr. Yetkin Bayer’i Facebook, Instagram, Twitter sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.