Son yılların popüler estetik operasyonlarından biri olan saç ekimi, birçok insanın hayatını olumlu yönde etkileyen bir müdahale olmaktadır. Çağımızın getirmiş olduğu bazı negatif durumlar kişilerin saç dökülmesi ve kalıcı saç kayıpları gibi sorunları çok daha erken yaşlarda yaşamasına neden olmaktadır. İnsanların bu durum karşısında oldukça rahatsız olduğu ve mutsuz olduğu aşikardır. Kalıcı saç kayıpları insanları mutsuz etmekte ve dolayısı ile bu mutsuzluk ayrıca sosyal hayatlarına ve iş hayatlarına da olumsuz olarak yansımaktadır. Günümüzde geliştirilen birçok önemli yöntem ile kalıcı saç kayıplarına kesin çözümler sunulmaktadır. Bizlerin de bu alanda yürüttüğümüz çalışmalarımız bulunmakta ve birçok insanın geçirdiği operasyon ile son derece mutlu olduğu bizzat gözlemlediğimiz bir durum olmaktadır.

Saç ekimi konusunda hastalarımıza sunmuş olduğumuz etkili yöntemlerden biri FUE saç ekimi yöntemi olmaktadır. Bu yöntem ile hastalar oldukça doğal görünen ve uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilen sağlıklı ve gür saçlara kavuşabilmektedir. Yöntem hassas bir yöntem olduğundan ve uygulanırken oldukça dikkatli olunduğundan dolayı hasta operasyon sonrasında kısa sürede normal hayatlarına geri dönebilmektedir. Saç ekim tedavileri sonrasında hastalar eskisi gibi sağlıklı saçlara kavuştuğundan dolayı sosyal hayatları ve genel olarak yaşam kaliteleri de daha fazla artmaktadır. Kısacası saç ekim operasyonları birçok yönden kişilerin hayatını oldukça önemli ölçüde etkileyen son derece başarılı operasyonlar olmaktadır. Sizlerde kalıcı saç kaybı yaşıyor ve bu durumdan şikâyet ediyorsanız bizlere ulaşarak bu durumdan son derece kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Saç Ekimi

Saç ekimi kişilerin hayatında oldukça rahatsız edici bir durum olan kalıcı saç kayıplarına kesin çözüm olmaktadır. Bu konuda insanlar genellikle farklı yöntemlere ve kozmetik ürünlere başvursa da bu yöntem kadar kesin sonucu asla elde edememektedir. Tedavi hakkında bilinmesi gereken birçok önemli konu bulunmaktadır. Hastaların ise en fazla merak ettiği konulardan biri doğal olarak saç ekimi fiyatları olmaktadır. Geçirecekleri operasyon ile eskisi gibi gür ve sağlıklı saçlarına kavuşabilecek olan hastalar için bu operasyona ödemeleri gereken ücrette oldukça önemli bir konu olmaktadır. Sonuçta birçok hasta için belirleyici bir faktör olmaktadır. Saç ekiminde en çok tercih edilen yöntemlerden biri olan FUE tekniği uygulanırken hastalardan tek tek kıl kökleri toplandığından ve son derece hassas davranıldığından dolayı bu işlem diğer yöntemlere göre biraz daha yüksek ücretli olmaktadır.

Saç ekimi konusunda aslında hastaların ücretten ziyade işlemi yapan uzman kişilere ve kliniğe odaklanmaları gerekmektedir. Çünkü operasyonun başarılı olmasında bu iki unsurda çok önemli olmaktadır. Bizler bu konuda sahip olduğumuz tecrübe ve kullandığımız etkili yöntemler ile başarılı işler çıkaran bir ekip olmaktayız. Bizleri tercih ederek hem kullandığımız yöntemlerin avantajlarından faydalanabilir hem de tecrübeli ellere kendinizi bırakabilirsiniz. Ayrıca saç ekimi konusunda genel olarak uygun fiyatlar ile çalıştığımızı da söyleyebiliriz. Bizler ile iletişime geçtiğinizde son derece sağlıklı ve gür saçlara son derece uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Sakal Ekimi

Saç Ekimi 1

Kıl kayıplarının en fazla yaşandığı bölgelerden biri de sakallar olmaktadır. Birçok hasta doğuştan veya sonrada çeşitli nedenler ile yaşadığı kalıcı sakal kayıplarından mustarip olmaktadır. Bizlere başvuran birçok hastamız bulunmaktadır. Sakal ekimi son yıllarda oldukça revaçta olan ve birçok hasta için oldukça önemli olan operasyonlardan biri olmaktadır. Saç ekimi ile neredeyse aynı yöntem kullanılarak uygulanan sakal ekiminde aynı şekilde başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Sakal ekimi için FUE tekniği kullanılmakta ve kişinin kendi vücudunda uygun olan bölgelerden alınan saç köklerinin ekilmesi şeklinde uygulanmaktadır. Sakal ekimi fiyatları kullanılan yönteme ve uygulama alanına göre değişkenlik göstermektedir. Tedavi esnasında ne kadar kıl kökünün ekildiği vesaire son derece önemlidir. Aynı zamanda da ödenecek olan ücretin belirlenmesinde oldukça etkilidir.

Sakal ekimi ile kişiler ortalama 1 ila 1,5 yıl arasında son derece doğal ve iyi görünen sakallara sahip olunmaktadır. Ekilen kıl kökleri öncelikle dökülmekte ve yerine çok daha sağlıklı ve gür sakallar çıkmaktadır. Kişilerin sakalları eskisinden çok daha iyi görünmekte ve uzun yıllarda sorunsuz bir biçimde kişiler sakallarını kullanabilmektedir. Sizlerde son derece sağlıklı ve doğal görünen sakallara sahip olmak istiyorsanız bizlere ulaşarak hem tedavi hakkında detaylı bilgi alabilir hem de uzman ekibimizden bu konuda hizmet alabilirsiniz. Hem sakal ekimi konusunda detaylı bilgi almakta hem de sakal ekimi fiyatları hakkında görüşmek için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz sizlere tedavinin tüm aşamalarından oldukça ilgi ve kibar bir biçimde yardımcı olacaktır.

Bıyık Ekimi

Kıl nakil işlemleri arasında yer alan ve günümüzde oldukça revaçta olan bıyık ekimi birçok insanı hayalini kurduğu gür ve sağlıklı bıyıklara kavuşturmaktadır. Bıyık ekimi tedavisinde kişilerin öncelikle ense olmak üzere vücudunun belirli bölgelerinden alınan kıl köklerinin bıyık bölgelerine uygulanması biçiminde gerçekleştirilmektedir. Bu tarz tedavi yöntemleri ile ilgili en fazla merak edilen konu fiyat konusu olsa da ne yazık ki bıyık ekimi fiyatları ve diğer kıl nakil işlem fiyatları hakkında detaylı bilgi vermek oldukça güçtür. Çünkü işleme ilişkin olarak kullanılan farklı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerin her biri kendi içerisinde dikkat gerektirmektedir. Ayrıca uygulama yapılacak olan bölgenin genişliği, dikilecek olan kıl kökü sayısı vesaire de son derece önemli olmaktadır. Bunlar dikkate alınarak ödenecek olan ücret belirlenmektedir. Bizler ile iletişime geçtiğinizde öncelikle uzman ekibimiz sizi muayene edecektir de ve nasıl bir yol izleneceğini belirlemektedir. Bu işlem sonrasında da ödenmesi gereken ücret belirlenmektedir.

Bıyık ekimi hakkında bazı çekinceleriniz olabilir. Kişiler saç ekimine aşina olsa da bıyık ekimi operasyonları yeni yeni yaygınlaşan bir tedavi olmaktadır. Aslında genel olarak mantık ve tedavinin uygulanma biçimi tüm kıl nakillerinde aynı olmaktadır. Kişinin vücudunda uygun olan bölümlerden kıl kökleri özel bir yöntem ile toplanmakta ve bıyık bölümüne dikkatli bir biçimde ekilmektedir. Sonuç olarak da ortaya oldukça doğal duran bıyıklar çıkmaktadır. Kişileri oldukça memnun eden bir uygulama olan bıyık ekimi bizler tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bizler ile iletişime geçerek sağlamış olduğumuz bu başarılı bıyık ekimi operasyonlarından faydalanabilirsiniz.

Kaş Ekimi

Kişilerin yüzünde oldukça karakteristik etkiye sahip olan kaşlar zamanla veya yanlış müdahaleler ile kalıcı olarak kıl kaybı ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu durum son yıllarda özellikle kadınlar arasında oldukça mutsuz eden bir durum olmaktadır. Doğal ve kalın kaşların daha fazla moda olması ve daha fazla çekici bulunması ile birlikte bu durum çok daha fazla önemsenen bir durum haline gelmiştir. Kaş ekimi kişilerin genel yüz hatlarına ve göz şekline uygun olarak kişiye özel tasarlanmakta ve sonrasında da kaş ekimi gerçekleştirilmektedir. Kaş ekimi fiyatları ve genel olarak işleme ilişkin detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilir ve bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizler kişilere özel ve tamamen yüzlerine uygun olarak kaş tasarımını gerçekleştiriyor ve başarılı bir biçimde de ekim işlemini yapıyoruz. Kaş ekimi uygulanırken kişinin yüz ifadesine uygun tasarımlar yapılması son derece önemlidir.

Kaş ekimi yapılmadan önce hasta öncelikle muayene edilir ve ekim yapılacak olan bölgelerin belirlenmesi için kaş tasarımı yapılır. Bu aşamada geçici kalemler ile bölge özel olarak çizilir uzmanın rahatlıkla görebileceği şekilde kaş bölümü ortaya çıkarılır. Sonrasında kaş bölgesine uygun kıl kökleri toplanarak ekim yapılır. Hastaya işlem öncesinde lokal anestezi uygulanır ve herhangi bir acı hissetmemesi sağlanır. Hasta işlemden sonrada hemen normal yaşamına döner ve ekilen kaşlarını kullanmaya başlar. Bu yöntem oldukça başarılı ve kişilerin yüzlerinde oldukça fark yaratan bir işlem olmaktadır. Eğer kaşlarınızın durumundan memnun değilseniz sizde bu yöntemi tercih ederek yüzünüze en uygun kaş tasarımına sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile kaş ekimi yaptırmak istiyorsanız bizlere ulaşarak sizlerde bu imkândan faydalanabilirsiniz.

DHİ Saç Ekimi

FUE saç ekim yönteminin bir türü olduğu savunulsa da DHİ saç ekimi çok daha etkili ve daha başarılı bir yöntem olarak kabul edilmektedir. Yöntemin diğer saç ekim yöntemlerinden ayrılan birçok avantajı bulunmaktadır. Bu yöntemde saç ekimi öncelikle iki aşamadan oluşmakta ve daha az aşamadan oluştuğu içinde kişilerin uygulama bölgelerinde daha az tahribat meydana gelmektedir. DHİ saç ekimi fiyatları diğer yöntemlerden çok farklı olmamakla birlikte çok daha başarılı bir yöntem olmaktadır. Bu yöntem de özel bir kalem kullanılmakta ve bu kalem içerisine toplanan kıl kökleri özel olarak bölgeye ekilmektedir. Yani bu yöntemde kanal açma işlemi olmamaktadır. Kanal açma işlemi olmadığından ve kıl kökleri toplandıktan hemen sonra ekildiğinden dolayı bölge daha az tahrip olmaktadır. Bu da iyileşme sürecini daha da hızlandırmaktadır. Ayrıca kıl kökleri daha kısa sürede dışarıda kaldığından ve hava ile daha az temas ettiğinden dolayı daha fazla verim alınabilmektedir.

DHİ saç ekim yöntemi kliniğimizde başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz saç ekim yöntemlerinden biri olmaktadır. Birçok hastamız bu yöntem ile son derece başarılı saç ekim operasyonları geçirmektedir. Tabi operasyonun başarısında tecrübeli ve uzman ekibimizin de etkisi bulunmaktadır. Yöntem birçok yönden başarılı ve avantajlı bir yöntem olmaktadır. Hastalara lokal anestezi altında uygulanan bu yöntem ile acı hissi neredeyse minimum seviyede olmaktadır. Tam olarak sonucun alınması için biraz sabırlı olunması gerekmektedir. İlk üç ay içerisinde ekilen saç kökleri dökülmekte ve sonrasında bunların yerine sağlıklı saçlar çıkmaya başlamaktadır. Tam olarak sonuçlar 1-1,5 yıl gibi bir sürede gerçekleşmektedir. Bu süre sonrasında da kişiler uzun ömürlü olarak sağlıklı ve gür saçlara sahip olabilmektedir. Yönteme ve genel olarak tedavi için ödenmesi gereken ücrete ilişkin fiyat bilgisine ulaşmak için bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

FUE Saç Ekimi

Son yılların popüler saç ekim yöntemleri arasında bulunan FUE saç ekimi yöntemi acısız ve başarılı sonuçlar elde edilen oldukça önemli bir yöntemdir. Birçok kişi bu yöntemi sağlamış olduğu avantajlardan dolayı tercih etmektedir. Yöntemin en önemli faydası kişilerin ense bölümünden toplanan kıl köklerinin özel bir yöntem ile tek tek toplanması ve böylece donör bölgesinde tahribat oluşturmamasıdır. Donör bölgesinde ve işlemin uygulandığı bölgede ne kadar az tahribat oluşursa iyileşme süreci o kadar hızlanmaktadır. Ayrıca bölgenin kendini toparlaması ve kısa sürede saçların bölgeye entegre olması da ayrıca hızlanmaktadır. Yani bu yöntemi tercih eden kişiler çok daha hızlı ve daha acısız bir şekilde sağlıklı saçlarına kavuşabilmektedir. FUE saç ekim yöntemine ilişkin olarak merak edilen birçok önemli konu bulunmaktadır. Bunlardan biri kuşkusuz FUE saç ekimi fiyatları olmaktadır. Birçok kişinin merak ettiği bu konuya ilişkin ne yazık ki net bir fiyat bilgisi vermek oldukça zor olmaktadır. Fiyat konusu kişiye göre değişkenlik göstermektedir.

Yöntem için ödenecek olan ücret öncelikle çok fazla sorun edilmemeli çünkü yöntem kişilere kesin çözüm sunmaktadır. Kişilerin hayatında oldukça önemli bir durum olan kalıcı saç kayıplarına hem kesin hem de uzun ömürlü bir çözüm olmaktadır. Ayrıca operasyondan sonra kişilerin toparlanma süreci de oldukça kısa sürmektedir. Yani yöntemin birçok yönden oldukça faydası bulunmaktadır. FUE tekniğinden faydalanarak sağlıklı ve gür saçlara sahip olmak istiyorsanız bizlere ulaşarak tedaviden faydalanabilirsiniz. Uzman ve tecrübeli ekibimiz size yardımcı olacak ve tedavi sürecinin rahat geçmesi için elinden geleni yapacaktır.

 

PRP Saç Tedavisi

Saç ekim operasyonları ile birlikte uygulanan ve saç ekim işleminin daha etkili olmasını sağlayan PRP saç tedavisi birçok yönden oldukça faydalıdır. Bu yöntemin en önemli etkisi kişilerin uygulama bölgelerinde daha hızlı iyileşme sağlamasıdır. Bu yöntem ile yaralar kısa sürede iyileşmekte ve kapanmaktadır. Böylece saç kökleri daha hızlı bir biçimde bölgeye uyum sağlamakta ve daha kısa sürede sağlıklı bir biçimde uzamaya başlamaktadır. PRP işlemi sırasında kişilere kendi kanları alınıp özel bir işlem uygulandıktan sonra tekrar enjekte edilir. Yani kişiler kendi kan hücreleri ile tedavi edilmektedir. Zaten saç ekimi ve sonrasında yapılan işlemlerin tamamı için kişinin kendi saç kökleri ve hücreleri kullanılmaktadır. Saç ekiminde son derece önemli olan bu yönteme ilişkin olarak daha fazla bilgi almak ve özellikle PRP saç tedavisi fiyatları hakkında görüşmek için bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

PRP saç tedavisi saç ekimi sırasında önemli bir yardımcı tedavi olmaktadır. Yadsınamayacak derece faydalı bir yöntemdir. Özellikle uzman bir ekip tarafından uygulanan bu yöntem ile kişileri kısa sürede sağlıklı saçlara kavuşması sağlanmaktadır. Bizler bu konuda başarılı işlemler gerçekleştiren önemli bir ekip olmaktayız. Bizleri tercih eden hastalarımıza oldukça başarılı tedaviler gerçekleştirmekteyiz. İşlem sonrasında hastalarımız kısa sürede normal hayatına dönmekte ve yine kısa bir sürede de sağlıklı ve gür saçlara kavuşmaktadır.

Saç ekimi hakkındaki basın yansımaları:

http://www.milliyet.com.tr/pembenar/dr-yetkin-bayer/sik-sac-ekimi-2859589

https://www.internethaber.com/sac-ekim-doktoru-yetkin-bayer-sac-ekimi-sonrasi-dogal-gorunum-1588667h.htm

Dr. Yetkin Bayer’i Facebook, Instagram, Twitter sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.