Dhi saç ekimi yöntemi, İngilizce “Direct Hair Impact” ifadesinin kısaltılmış şeklidir. Yani saçın implant edilmesi anlamına gelmektedir. Saç implantı yöntemidir. Bu yöntem kullanılarak yapılan saç ekimi sonucunda, ekim yapılan bölgede dikiş izi ya da operasyon lekesi kesinlikle oluşmamaktadır. Donör bölge olarak seçilen saçın arka bölgesi, saç ekimi için gerekli sayıda greftlerin alınması için kaynak bölge niteliğindedir. Greft, içerisinde saç kökleri barındıran doku parçalarıdır. Saç ekimi için gerekli olan greft sayısı, saç ekilecek alanın büyüklüğüne bağlıdır. Saç ekilecek alan büyükse, donör bölgeden alınması gereken greft sayısı fazla olacaktır. “Direct Hair Impact” yöntemi ile saç ekimi, ağrısız bir işlem olmaktadır. Ayrıca, lokal anestezi kullanılarak operasyon yapılmaktadır. Saçın ekileceği alana herhangi bir delik açılması söz konusu değildir. Diğer bir saç ekimi yöntemi olan Fue yöntemine göre seans süresi biraz daha uzundur. İzmir dhi saç ekimi fiyatları çok uygun olarak sunulmaktadır. İşlem fiyatları, her bütçeye uygunluk arz etmektedir.

Dhi Saç Ekimi Yöntemi Nedir?

Dhi saç ekimi yöntemi, Fue yönteminin temel prensiplerini kullanmaktadır. Fue yöntemine göre daha uzun bir seans süresine tabidir. Sonuç olarak Fue tekniğinden daha doğal bir görüntü elde edilmektedir. Dhi yönteminde, donör bölgeden alınan greftler, özel bir kimyasal uygulama sonucunda ekimi yapılacak alana hazır hale getirilmektedir. Bu teknik ile birlikte, greftler toplu olarak alınmak yerine tek tek alınmaktadır. Herhangi bir kesi işlemine ihtiyaç duyulmamaktadır. Mikro bir cihaz yardımı ile saç kökleri doğru açı ve doğru uzama yönüne göre, ihtiyaç duyulan alana yerleştirilmektedir. Bu işlem, santimetrekareye 70-100 kök ekimine imkân sunmaktadır. Kullanılan cihaz, çok ince uçlu bir iğneyi barındırdığından işlem yapılan kafa derisinde herhangi bir iz ya da yara meydana gelmemektedir. İzmir saç ekimi fiyatları da her bütçeye uyan bir özelliktedir. Uygun fiyatlı bu işlem sonucunda istediğiniz saçlara çok kolay bir şekilde ulaşmaktasınız. İzmir dhi saç ekimi fiyatları konusunda piyasanın çok altında bir fiyat sunmaktayız. Uygun fiyatı da yüksek kalite ile birleştiriyoruz.

İzmir Dhi Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimini Dhi yöntemini kullanarak kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Bu yöntem, diğer yöntemlere nazaran biraz daha uzun bir seans süresine sahip olsa da sonuç olarak diğerlerinden daha etkili bir görüntü sunmaktadır. Dhi yöntemi ile saç ekimini uzman hekimler aracılığı ile yerine getirmekteyiz. Saç ekimi işlemi uzmanlık gerektiren bir iş olduğundan alanında uzman sağlıkçılar tarafından yerine getirilmelidir. Titizlikle uygulanan bir dhi yöntemi sonucunda da çok doğal ve gür saçlara sahip olunmaktadır. İzmir dhi saç ekimi fiyatları düşünüldüğünün aksine çok uygundur. Her bütçeye uyan bir fiyat yapısına sahiptir. Dhi yöntemi ile saç ekimi için sizleri merkezimize bekliyoruz.

Dr. Yetkin Bayer’i Facebook, Instagram, Twitter sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.