İstanbul’da saç ekim merkezi olarak hizmet veren birçok farklı merkez vardır ve bunların arasından doğru saç ekim merkezini bulmak hiç kolay değildir. Saç ekimi önemli bir estetik işlemidir ve bu sebeple de işlemi uygulayacak olan kliniğin veya saç ekim merkezinin özenle seçilmesi gerekmektedir. Bizlerde bu alanda hizmet veren ve tercih edebileceğiniz bir klinik olmaktayız. Yapmış olduğumuz saç ekim işlemlerinde başarılı sonuçlar elde ettiğimiz ve bizleri tercih eden hastalarında son derece memnun kaldığını rahatlıkla ifade edebiliriz. İstanbul saç ekimi merkezi fiyatları ve yaptığımız işler hakkında detaylı bilgi verecek olursak. Öncelikle saç ekimi işlemleri hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz.

Saç ekimi kişilerde meydana gelen kalıcı kıl saç kayıpları sorunu için uygulanan bir yöntem olmaktadır. Oldukça eski yıllardan bu yana uygulanan saç ekim yöntemleri kişileri uzun yıllar kullanabilecekleri sağlıklı saçlara kavuşturmaktadır. Eskiden işlemlerin uygulanması ve sonrasında iyileşme süreci daha zorlu geçerken günümüzde uygulanan FUE saç ekim yöntemleri ile çok daha kolay uygulanmakta ve bunun yanında sonrasında iyileşme süreci de yine çok daha hızlı geçmektedir. Eskiden uygulanan FUT yönteminde saç kökleri kafa derisinden bir kesi parçası alınarak toplanırken günümüzde bunun yerine FUE tekniği ile kıl kökleri tek tek toplanmaya başlanmıştır. Bizler hastalarımıza FUE saç ekim tekniğini kullanarak başarılı operasyonlar geçirmelerini sağlıyoruz. Yaptığımız çalışmalarda son derece uygun İstanbul saç ekimi merkezi fiyatları ile hizmet verdiğimizi de belirtmek isteriz.

İstanbul Saç Ekimi Merkezi Fiyatları

Saç ekim işlemlerinde farklı teknikler kullanılabilmekte ve ekstra olarak hem işlemin daha konforlu olmasında hem de iyileşme sürecinin hızlanmasında ekstra yöntemler çok etkili olmaktadır. Bu ekstra işlemlerden faydalanmak yapılacak olan işlemin fiyatının artmasına neden olmaktadır. Tabi sürecin çok daha konforlu geçmesini sağladığından dolayı aynı zamanda oldukça avantajlıdır. İstanbul saç ekimi merkezi fiyatları konusunda bu sebeple aslında net bir rakam vermemiz oldukça güçtür. Çünkü hem uygulanacak tekniğe göre hem de ekstra tedavilere göre farklılık göstermektedir. Bu unsurların dışında kişilerin özellikle ense bölümünden alınacak olan kıl köklerinin sayısı da işlemin ücretinin değişmesine neden olacaktır. Konu hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bizleri ziyaret etmeniz çok daha etkili bilgi almanızı sağlayacaktır.

İstanbul Saç Ekimi Merkezi Uygulamaları

İstanbul saç ekimizi merkezi uygulamaları günümüzde kişilerin en fazla sorun ettiği konulardan biri olan kalıcı saç kayıplarını çözmek amacı ile yapılmaktadır. Bizlerde bu merkezlerden biri olmaktayız ve son derece başarılı uygulamalar yapmaktayız. Saç ekim merkezi olarak yapmış olduğumuz uygulamaların detayları ve İstanbul saç ekimi merkezi fiyatları hakkında sizlere daha detaylı bilgi vermek isteriz ancak bunun için bizleri ziyaret etmeniz çok daha iyi olacaktır. Çünkü ekim yapılacak bölgenin incelenmesi doğru fiyat bilgisi için son derece önemlidir.

Dr. Yetkin Bayer’i Facebook, Instagram, Twitter sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.