Erkeklerde ya da kadınlarda zamanla kaş bölgesinde kıl dökülmeleri yaşanabilmektedir. Kıl köklerinin zayıflaması sonucunda ortaya çıkan bu durum, kişide istenmeyen bir görüntüye neden olmaktadır. Kaşların dökülmesi, kişinin özgüvenini olumsuz anlamda etkileyen bir durumdur. Dökülen ya da genetik olarak seyrek olan kaşların, doğru yöntemler kullanılarak ekilmesi gerekmektedir. Kaş dökülmesi genetik olabileceği gibi bir hastalık ya da ameliyat sonrasında da görülebilmektedir. İzmir kaş ekimi fiyatları son derece uygun bir yapıya sahiptir. Kaş ekimi sırasında oldukça güvenli ekim tekniği kullanılmaktadır. Operasyon sonrasında 4-5 gün geçtikten sonra da istenilen doğal görüntü ortaya çıkmaktadır. İzmir kaş ekimi fiyatları konusunda en uygun fiyatları sunmaktayız. Kaş ekimi konusunda uzman çalışanlarımız ile profesyonel çalışarak istediğiniz görüntüye sizleri kavuşturmaktayız.

Kaş Ekimi İşlemi Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Kaş ekimi önemli bir konudur. Uzmanlık bilgisi gerektiren bir konu olduğundan titizlikle yapılmalıdır. Operasyonu gerçekleştirecek olan sağlıkçı, bu alanda uzman olmalıdır. Aksi durumlarda doğal olmayan bir kaş görüntüsü ortaya çıkabilmektedir. Doğru bölgeler donör bölgesi seçilerek, kaş yapısı ve rengine uygun saç kökleri tercih edilmelidir. Kaş ekimi işlemi de aynı saç ekimi işlemi gibi Fue tekniği kullanılarak yapılmaktadır. Fue tekniğinde, donör olarak seçilen bölgeden ihtiyaca göre greft adı verilen doku parçaları bir mikro cihaz yardımı ile ciltten ayrılmaktadır. Ciltten ayrılma işlemi sırasında saç dokusu herhangi bir zarar görmemektedir. Ciltten bu şekilde ayrılan greftler, ekim yapılacak alana yine aynı cihaz yardımı ile ekilmektedir.

Kaş ekimi işlemi, saç ekimi işlemine göre daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Ayrıca, kaş ekimi için ihtiyaç duyulan greft sayısı, saç ekimi işlemine göre çok daha azdır. Bu da donör bölge olarak seçilen bölgeden daha az sayıda greft alınacağı anlamına gelmektedir. Bu işlem yüksek ödeme gerektirmeyen bir işlemdir. İzmir kaş ekimi fiyatları çok düşük olmaktadır. Kaş ekimi sonrasında zamanla ekim yapılan bölge doğal bir görüntüye kavuşmaktadır. Doğal bir görüntü elde edilemiyorsa yapılan işlem hatalıdır. İşlemi yapan uzman sağlıkçı bu noktada çok önemlidir.

İzmir Kaş Ekimi Fiyatları ve İşlemin Detayları

İzmir Kaş Ekimi 3

Kaş ekimi işlemini Fue tekniği kullanarak yerine getirmekteyiz. İşlemi talep eden kişinin, öncelikle bu işleme uygun olup olmadığı tespit edilmektedir. Bu aşamada bir sorun yaşanmadığında kişiye işlem için randevu verilmektedir. Randevu günü ve saatinde merkezimizde hazır olan kişiye, kaş ekimi işlemi çok kısa sürede yapılmaktadır. Herhangi bir ağrı ya da sızı hissedilmemektedir. Kaş ekimi işlemi lokal anestezi uygulanan bir işlemdir. Genel cerrahi yöntemleri kesinlikle kullanılmamaktadır. Kaş ekimi sonrasında bölgede, 4-5 gün süre ile kalıcı olan kabuklar görülmektedir. Bu kabuklar da ortadan kalktıkça doğal bir kaş görünümü ortaya çıkacaktır. İzmir kaş ekimi fiyatları firmamız tarafından piyasanın çok altında sunulmaktadır.

Dr. Yetkin Bayer’i Facebook, Instagram, Twitter sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.