Yetkin BAYER turizm acentası olarak 06/11/2018 tarihinden itibaren var olan sağlık turizmi alanında Arap Yarımadası tarafından tercih edilen 25 yıldır sadece saç ekimi alanında uzmanlaşmış Yetkin BAYER tarafından kurulmuştur. Saç ekimi, kaş ekimi, sakal ekimi alanında başarılara imza atan gerek operasyon öncesi ve sonrası tüm kontrol ve sorumlulıkların paylaşan bir ekip ve ekibi koordine eden DR YETKİN BAYER her operasyon takibini sağladığı gibi tercih edilmesininde en büyük sebebi özverili çalışmasıdır.

Anlaşmalı olduğumuz kurumlar;
Özel MİRA Kadıköy Polikliniği; Ameliyatsız estetik alanında ilerleme kaydeden, lazer epilasyon ve birçok alanda hizmet veren A sınıfı potansiyele sahip çalışanları ve hizmetleri ile başarılarına devam etmekte..
Özel ERLAMER Polikliniği; cilt yenileme tedavileri, dermotolojik tedavileri cilt yenileme ve bakımlarını sağlayabilecek tüm hizmetleri alabilirsiniz..
Özel Hospitalist Hastanesi; Bağcılar Meydanında olup Bağcılar ve çevre semtler dahil tüm İstanbullulara her branşta, her türlü sağlık hizmetini sağlamaktadır.