Burun ucu kaldırma fiyatları değişkenlik gösterir. Burun kemiğindeki hasar yada burnun asimetriğinin ne kadar bozuk olduğu yanı sıra, kullanılan dolgu maddesinin içerisinde bulunan asitlere kadar değişkenlik gösterir.

Firmalar ve doktorların ofislerinin konumlarına kadar, bu burun ucu kaldırma fiyatlarını size işlemi yapan doktorun ne kadar tecrübeli olduğuna göre de değişir.

Burun Ucu Kaldırma Fiyatları Ameliyata Göre Uygun mu?

Burun ucu kaldırma fiyatları yapılacak olan işleme ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir. Bu konuda en doğru bilgi, uzman bir kliniğe başvurup estetik cerraha muayene olarak alınabilir. Doktorunuz sizin burnunuza ve ulaşmak istediğiniz hedefe göre fiyat ve işlem konusunda yönlendirici olabilir. Öte yandan burun ucu kaldırma yaptırmak, burun ameliyatı yaptırmaktan çok daha ekonomiktir. Ancak göz önünde bulundurulmalıdır ki, burun ucu kaldırma işlemi 12-18 ay süre içerisinde eriyerek yok olur, yani burun ucu kaldırma işlemini yaptıracak kişinin sürekli bir şekilde yaptırması söz konusudur. Buda ekonomik olarak cerrahi işlemle burun ucu kaldırma dolgusunu eşitleyebilir.

 

Dolgu Maddesi ile Ameliyatsız Burun Ucu Kaldırma Estetiği

Burun ucu kaldırma estetiği ile ilgili yapılacak her işlem kişiye özel planlanır.

Bu nedenle bazı durumlarda tek başına botoks uygulaması yeterli olurken bazı durumlarda da Botoks uygulamasına ek dolgu uygulaması da yapılabilmektedir.

Örneğin düşük burun ucuna eşlik eden kemerli burun yapısına ameliyatsız burun estetiği ile düzenleme yapılacaksa burun düşüklüğünü kaldırmak için belirlenen noktalara burun ucu kaldırma estetiği uygulaması yapılırken kemerli yapının düzeltilmesi için de belirli noktalara dolgu desteği yapılmaktadır.

Bu durumda ameliyatsız burun estetiği fiyatları yapılan her bir enjeksiyona göre hesaplanır.

 

Burun Ucu Kaldırma Estetiği İllere Göre Fiyatları

Ameliyatsız burun estetiği fiyatları ilden ile farklı ücretlere sahiptir.

Ameliyatsız burun ucu kaldırma estetiği İzmir fiyatları ile ameliyatsız burun estetiği Adana fiyatları arasında farklılıklar söz konusudur.

Ameliyatsız burun estetiği fiyatlarının ilden ile hatta ilçeden ilçeye farklılık göstermesindeki en büyük neden seçilen hekimin uzmanlık derecesi, bulunulan bölgenin sosyo-ekonomik düzeyi, uygulanan malzemenin türü ile doğrudan ilintilidir.

Ameliyatsız burun estetiği ortalama 10-15 dakika süren bir uygulamadır. İşlemin ardından kişi sosyal yaşantısına hemen geri dönebilir.

Bu nedenle ameliyatsız burun estetiği fiyatları, burun estetiği ameliyatı gibi hastane, hastanede yatış, ameliyathane gibi detayları içermez.

Ameliyatsız burun ucu kaldırma estetiği İzmir fiyatları geneline bakıldığında burun botoksu için tek bir enjeksiyon 2019 fiyatı ortalama 400 TL ile 800 TL aralığındadır.

Eğer 3 enjeksiyon botoks yapılacak ise her bir birim fiyat 3 ile çarpılarak ameliyatsız Burun Estetiği fiyatı hesaplanır.

Ameliyatsız burun ucu kaldırma estetiği İzmir fiyatları geneline bakıldığında burun dolgusu ile ameliyatsız burun estetiği 2019 fiyatı ortalama 900 TL ile 1700 TL aralığında yapılmaktadır.

Ameliyatsız burun estetiği İstanbul fiyatları geneline bakıldığında burun botoksu için tek bir enjeksiyon 2019 fiyatı ortalama 600 TL ile 1200 TL aralığında fiyatlandırılmaktadır.

Eğer 3 enjeksiyon botoks yapılacak ise her bir birim fiyat 3 ile çarpılarak ameliyatsız burun ucu kaldırma estetiği fiyatı hesaplanır.

Ameliyatsız burun estetiği İstanbul fiyatları geneline bakıldığında burun dolgusu ile ameliyatsız burun estetiği fiyatları 2019 ortalaması 1600 TL ile 2500 TL aralığındadır.

Ameliyatsız burun estetiği Adana fiyatları geneline bakıldığında burun botoksu için tek bir enjeksiyon 2019 fiyatı ortalama 400 TL ile 600 TL aralığındadır.

Eğer 3 enjeksiyon botoks yapılacak ise her bir birim fiyat 3 ile çarpılarak ameliyatsız burun ucu dolgusu kaldırma estetiği fiyatı hesaplanır.

Ameliyatsız burun estetiği Adana fiyatları geneline bakıldığında burun dolgusu ile ameliyatsız Burun ucu kaldırma estetiği fiyatı 2019’da ortalama 800 TL ile 1200 TL aralığında yapılmaktadır.

Ameliyatsız burun estetiği Ankara fiyatları ise ameliyatsız burun estetiği İstanbul fiyatlarına oranla biraz daha düşük aralıklarda gerçekleştirilir.

Ameliyatsız burun estetiği Ankara fiyatları geneline bakıldığında burun ucu kaldırma için tek bir enjeksiyon fiyatı 2019’da ortalama 500 TL ile 700 TL aralığında fiyatlandırılmaktadır.

Eğer 3 enjeksiyon botoks yapılacak ise her bir birim fiyat 3 ile çarpılarak ameliyatsız burun estetiği fiyatı hesaplanır.

Ameliyatsız burun ucu kaldırma estetiği Ankara fiyatları geneline bakıldığında burun dolgusu ile ameliyatsız burun estetiği 2019 fiyatı ortalama 1000 TL ile 1800 TL aralığında yapılmaktadır.

Burun Ucu Kaldırma Ameliyatı İçin Doğru Fiyatlandırma Nedir?

Burun ucu kaldırma veya iplerle burnun kaldırılması bazen burundan nefes almayı da kolaylaştırabilmektedir. Burun ameliyatına karar veremeyen veya istemeyen kişiler, burun dolgusu yaptırarak oldukça iyi sonuçlar alabilirler. Ancak tabii ki her burun burun dolgusu ile düzeltilemez. Dolayısıyla öncelikle doktorunuz ile ön görüşme yaparak burun ucu kaldırma estetiği için doğru aday olup olmadığınızı belirleyebilirsiniz. Vectra 3 boyutlu analiz sistemi ile fotoğrafınız çekilerek, bu fotoğraf üzerinde burun dolgusu uygulama sonrası görüntünüzü görebilirsiniz.

Doktorunuzla detaylı olarak görüştükten sonra doktorunuz durumunuzu değerlendirmeye alır ve burnunuzun durumuna göre yapılacak işlemi, enjekte edilecek dolgunun miktarını belirler. Buna göre de size fiyat verir, makalenin başında da belirtildiği gibi fiyat aralığı yapılan şehirden, yapan doktora, yaptırılan burnun kemik ve deri yapısına göre oldukça değişkenlik gösterir. Ancak burun ucu kaldırma estetiği, burun ameliyatına nazaran daha ekonomik olduğu bir gerçek.

Aynı zaman da ameliyata nazaran burun ucu kaldırma estetiği daha acısız ve kolay bir yöntemdir, uygun fiyatlarla sunulması da talebi arttırmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir